říjen 19 2019 12:06:37

Hasičský bál
V pátek 8. února jsme pořádali již 82. hasičský bál. Bál se tradičně uskutečnil v krásně vyzdobeném sále obecního úřadu. K poslechu a především k tanci vyhrávala dechová kapela Vrchovanka, která hned od začátku udělala dobrou náladu. Sál byl zaplněn do posledního místečka a podle počtu se s námi přišlo pobavit něco málo přes dvě stě bálových hostů. Udělalo nám velikou radost, že mnoho účastníků přišlo v chodských krojích a v hasičských uniformách. Pro všechny byla připravena velmi bohatá tombola a dámská kytičková volenka. Všechny karafiáty byly hned rozebrány a tak budeme příště muset počet kytiček navýšit. Myslíme si, že se bál povedl a hned v sobotu jsme na tiskovce v Tyrolce naplánovali bál příští.