říjen 19 2019 11:37:55

Výroční valná hromada
V sobotu 5. ledna se již tradičně uskutečnila valná hromada sboru. V 15:00 hodin jsme se v hojném počtu našich členů a pozvaných hostů sešli v obecním sále. Po zahájení jsme vyslechli obsáhlé zprávy starosty sboru Pavla Knopfa, velitele sboru a zásahové jednotky Petra Ježo a o hospodaření nás informoval ve své zprávě pokladník Martin Sokol. Poté následovaly zprávy jednotlivých velitelů družstev. V diskuzi jsme probírali jednotlivé problémy a úspěchy sboru za uplynulé období. Hovořit bylo jako vždy o čem, jelikož činnost sboru je bohtá a velmi rozmanitá. Vyslechli jsme si také příspěvek Miroslava Rýdla, starosty naší obce, který práci sboru hodnotil jako velmi dobrou. V závěru valné hromady bylo schváleno usnesení s plánem práce na další rok, který je opět velmi bohatý jak na prácí sboru, tak na výcvik a činnost zásahové jednotky. Po ukončení oficiální části nám k tanci a poslechu zahrála kapela MobyDick. Muzika byla tentokrát o něco tvrdší než v minulých létech, ale všem se líbila a většina přítomných vydržela až do konce. Setkání členů, hostů a zástupců z okolních sborů na valné hromadě je vždy velmi příjemné a přínosné. Společně si v dobré atmosféře popovídáme, probereme jednotlivé problémy, zasmějeme se a vše vede k utužení dobré party, která v našem sboru bezesporu je.