Březen 27 2019 04:13:57

Brigáda
Každý rok začátkem listopadu pořádáme společně s obecním úřadem brigádu na úpravu obce, kterou máme vždy spojenou s ukončením naší hasičské sezony. Letos jsme vybrali sobotu 3. listopadu. Sešli jsme se ráno v 8:00 hodin. Jedna skupina prořezávala pomocí vysokozdvižné plošiny stromy, jejichž větve zasahovaly do drátů elektrického vedení, a na žádost občanů i přerostlé stromy na jejich zahradách. Další skupina prořezávala náletové dřeviny na cestě do Klenčí pod Čechovem a další pálila navezené větve a dělala pořádek na skládce pod obcí. Veškerou pracovní činnost jsme ukončili v 16:00 hodin a přesunuli jsme se do naší hospůdky Tyrolka, kde jsme zhodnotili celou uplynulo sezonu a řekli jsme si, co bychom chtěli dělat v roce příštím. Myslíme si, že se udělal kus práce a i na vzhledu naší obce je to vidět.