Březen 27 2019 03:50:57

Okrsková soutěž 2017
V sobotu 27.5.2017 jsme se účastnili okrskové soutěže v požárním sportu, která se tentokrát konala v Chodově. Soutěž probíhala od 14:00 hodin za krásného počasí na travnatém hřišti. Našemu sboru se bohužel podařilo do soutěže nasadit je dvě družstva. Družstvo dětí a družstvo veteránů. I tak jsme měli velký úspěch. Družstvo dětí se umístilo v silné konkurenci na krásném třetím místě a dokázalo, že jejich tréninky nebyly zbytečné. Družstvo veteránů pak prokázalo svoji dlouholetou závodní činnost a sehranost a umístilo se na prvním místě. Doufáme, že především družstvo mužů se napříště soutěže zúčastní, když letos z důvodu pracovního vytížení některých členů se soutěže nemohlo účastnit. Ze stejného důvodu nemohlo do soutěže nastoupit ani družstvo žen a veteránek. Na příští soutěži, ale obě družstva účast přislíbila. V současné době již družstvo mužů naplno trénuje a má v úmyslu předvést své umění na některém z memoriálů v okolí, aby nevyšlo ze závodního cviku.