Prosinec 17 2018 12:47:09

Výroční valná hroma
Výroční valná hromada má shrnout události minulé sezóny a představit a nastínit události nadcházejícího roku. Jak se již stalo tradicí, pro Výroční valnou hromadu SDH Díly byla vyhrazena první lednová sobota roku 2017. Zahájena byla v 15 hodin přivítáním všech hostů, seznámením s programem a následovaly zprávy jednotlivých sekcí našeho hasičského sboru. K nejzajímavějším patřila zpráva velitele Petra Ježa, ve které i za pomoci audio-vizuální techniky připomenul nejdůležitější hasičské události, na kterých se dílští hasiči podíleli. Po zprávách přišla diskuse a ocenění členů. Tím byla ukončena tzv. oficiální část a přibližně v 17 hodin přišla na řadu část neoficiální. Ta byla zahájena gulášem, další občerstvení zajišťovaly “švédské stoly” a zprvu k poslechu a následně i k tanci hrála živá muzika. Konec této neoficilání části se napodařilo zjistit.
Celkový průběh celé Výroční valné hromady na Dílích byl opět perfektně zorganizován a všichni, včetně členů okolních sborů, celou akci kvitovali, během ní se perfektně bavili a jistě se těšili na výročku v roce 2018.